שאלות נפוצות

אנחנו יודעים שיש לך שאלות בנוגע לקרוספיט. לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו בצורה מפורטת.

איך מתחילים?

כדי להתחיל, עליכם לקבוע אימון נסיון. דברו איתנו בטלפון 0545-672-692 ויחד נמצא זמן מתאים מתאים לאימון. הינכם מוזמנים לבדוק את מערכת השעות שלנו

לאחר אימון נסיון, הינכם מוזמנים לעשות מנוי שמתאים לכם. כל סוג המנוי הוא מנוי ללא הגבלה ותוכלו להנות מכל התוספות כמו: קבוצת ריצה, ג׳יו ג׳יטסו ברזילאי, ג׳ימנסטיקה, מוביליתי וכמובן אימוני קרוספיט קבוצתיים. סוגי המנויים אתם יכולים לבדוק כאן.

אנחנו ממליצים לקבוע יעדים ברורים עוד בהתחלה. היעדים צריכים להיות כמה שיותר מדויקים. למשל: להרים 50 קילו, להוריד 6 קילו ממשקל גוף או להריד באחוזי שומן. כמה שהיעד הוא יותר ברור ומדויק ככמה גם אנחנו נוכל לתת הכוונה מקצועית מדויקת. והתוצאות כמובן יגיעו יותר מהר.

כל אחד מי שמצטרף למועדון ללא לרקע בקרוספיט מחויב לעבור סדנת יסודות בת 6 מפגשים. אנחנו מאפשרים לשלב אימונים רגילים יחד עם סדנת יסודו. כלומר תוכלו להגיע ביום שני לאימון יסודות ובשלישי להתאמן יחד עם קבוצה העיקרית. שעות של אימוני יסודות אפשר לבדוק במערכת השעות

מה שונה מחדר כושר?

אימון קרוספיט לרב מחולק ל-2 חלקים עיקריים: חלק של סקילס (עבודה על מיומנות, טכניקה או כח) וחלק של האימון העיקרי. אימון העיקרי, שזה החלק האינטנסיבי, נמשך בדרך כלל בין 10 ל-20 דקות. מוזמנים לבדוק את האימונים האחרונים שעשינו במועדון

כל אימון בקרוספיט צפון מוגבל עד 16 איש. אבל בדרך כלל הקבוצות בנות 10-12 איש. הרשמה לאימון מתבצעת בעזרת אפליקציה (הרשמה למנויים בלבד). לכן בכל אימון אתם יודעים שיש מספיק ציוד ומאמן יקדיש לכם את צומת הלב כדי שתשתפרו ולא תפצעו.

קרוספיט הוא כושר איכותי. אנחנו בקרוספיט צפון לא מתפשרים על איכות. אנחנו מקדישים כמות הזמן הנדרשת על מנת לשפר את הטכניקה שלכם על מנת להתקדם. טכניקה תמיד בעדיפות עליונה על פני המשקל.

בניגוד לחדר כושר, כבר באימון הראשון תכירו את האנשים שמסביבכם. בקרוספיט צפון אנחנו עושים הרבה אירועים  חברתיים: תחקויות, על האש, ערב סרט ובירה, אירועי תרומה ועוד.

כמה להתאמן?

ברור שכל אחד ואחת נמצאים ברמת הכושר שונה. וחלק מהאנשים מגיעים כבר עם רקע ספורטיבי למועדון וחלק לא. בכל מקרה אנחנו ממליצים להתחיל מ-3 אימונים בשבוע בחודש הראשון, כדי שהגוף יכנס לשגרת אימונים

המועדון נמצא באזור תוסס וחי. אין בעיה להגיע גם בתחבורה ציבורית (מטרונית, כרמלית) או כל דבר שעובר באזור שד׳ האצמעות סמוך לבניין משרד הפנים. יש גם חניה בשפע. אחנו ממליצים לחנות ברח׳ קפטן סטיב (חניון הקטן סמוך למועדון, איפה ששוק הפשפשים בשבתות)

אצלנו בקרוספיט צפון אנחנו  מאפשרים עבודה עצמאית בנוסף לאימוני קבוצות. יש לנו חדר אופן ג׳ים עם כל הציוד הנדרש כדי שתוכלו להשלים את החסר במקרה הצורך. כל עבודה על בתיאום עם מאמן בלבד. אין אפשרות לעבודה עצמאית בלבד ללא אימוני קבוצות.

כל קבוצה עושה אותו אימון במהלך היום. אבל הינכם יכולים להגיע לאימון קרוספיט ולאחר מכן להמשיך לאימון יוגה או מוביליטי. לפני הרשמה עדיף להתיעץ עם מאמן כדי לדעת בדיוק איזה אימונים משלישים עדיף לקחת

תזונה

תזונה היא חלק בילטי נפרד מאימוני כושר. תזונה נכונה היא 50 אחוז הצלחה בהשגת מטרות. אתם יכולים לקבל יעוץ כללי בקשר לתזונה במועדון, אבל אנחנו ממליצים לפנות לדיאטן ספורט אלעד שביט שמשתף פעולה עם המועדון ומעניק הנחות לחברי מועדון קרוספיט צפון

המלצה כללית לא לאכול דברים כבדים לפני האימון. ארוחה בשרית עם פחמימות אפשר לאכול 4-5 שעות לפני האימון. שעתיים לפני אפשר לאול משהו קטן (קוטג׳ למשל). וכרבע שעה לפני האימון אפשר לאכול תמר או בננה.

שוק תוספי תזונה הוא רבוי במבחר תוספי תזונה. העיקר לא צריך לשכוח שכל דבר זה תוסף ולא תחליף. אנחנו ממליצים להתיעץ אם תזונאי לפני צריכת תוספים. 

כל בן אדם הוא שונה מהשנים. גם בתזונה. אי אפשר להגדיר תפריט אחיד לכלום. כל אחד יכול לנסות סוגי תזונה שונים ולבדוק מה עובד לו יותר טוב ואיך כל דבר משפיע עליו. אך רצוי לעשות בדיקות מקצועיות ולהתיעץ עם תזונאי.

תשלומים וביטולים

אנחו מכבדים את כל סוגי התשלום: אשראי (תשלום פיר חודש), הוראת קבע, צ׳קים, צזומן.

תשלום במזומן בכפוף לתקנון.

ניתן לבטל את המנוי בכל שלבבכפוף לתקנון הביטולים

ניתן להקפיא מנוי בכל שלב. ניתן להודיע מראש על הקפאה בקפוף לסעיף הקפאת מנוי.

לא ניתן להקפיא רטרואקטיבי.

על כל אחד ואחת לחתום על הצהרת בריאות לפני תחילת האימון הראשון. ניתן לעיין בהצהרה ובסכם Membership_agreemnet_2018

שאלות נוספות? דבו איתנו.

השאירו פרטים ונענה לכם על כל שאלה